Objednávky po 15.12. budou doručeny až po novém roce. / Orders placed after 15/12 will not be delivered until the new year.

Kalendář 2024/ Calendar 2024

>>> Prosím pokud chcete podpis nebo věnování, objednejte si zároveň ,,Podepsanou fotografii”. Podepsání kalendáře prodlužuje vyřizování objednávek. Děkuji. <<<


Pomozte se mnou pejskům, kteří neměli v životě štěstí.
Uvedena minimální doporučená cena, pokud chcete přispět víc, nic tomu nebrání :)

Help the dogs who were not lucky in life. 
Minimum recommended price listed, if you want to donate more, feel free :)

Momentálně nedostupné
Kód: 79
300 Kč
Kategorie: 2024
Kalendář 2024/ Calendar 2024
Akce Novinka Tip

Kdo mě nezná, těší mě. Jsem Tristis - Nikol Kalašová. ☺️ Doma mám tři úžasné adoptované pejsky. Letos přicházím s pátým vydáním mého charitativního kalendáře. ️ Proč? Abych podpořila útulky a pomohla psíkům a kočkám, kteří v nich jsou umístěni. A jsou tam nešťastní! Ve většině útulků chybí finance na nutné operace a kvalitní krmivo, a proto CELÝ VÝTĚŽEK z kalendáře poputuje do vybraných útulků. Děkuji, že mi v tom pomáháte. Věřím, že i letos se nám podaří společně vybrat hezkou částku, kterou budeme moct rozdělit na více potřebných míst.

English:

Nice to meet you. I’m Tristis - Nikol Kalašová. ☺️ I share my home with three amazing adopted dogs. This year, I’m releasing the fifth edition of my charity calendar. ️ Why? To support shelters and help the dogs and cats residing in them. They aren't happy there! Most shelters lack funds for necessary operations and quality food. Therefore, ALL PROCEEDS from the calendar will go to selected shelters. Thank you for helping me with this. I believe that, together, we can collect a significant amount this year, which will be distributed to more essential places.

I try to have the lowest possible costs so that the yield is as high as possible. Please excuse the absence of the English version of the e-shop. Try to place an order and if you do not succeed, order through email tristis009@seznam.cz

Enter the number of pieces, your name and address and preferred method of payment (bank transfer or paypal).
Thank you

Zpět do obchodu